Fundacja

Raz się żyje!

O NAS
about

Raz się żyje!

POMAGAMY, KREUJEMY, EDUKUJEMY I ANGAŻUJEMY!

Nie sposób zamknąć działalności Fundacji Raz się żyje tylko w tych czterech słowach. Jesteśmy zespołem młodych, wrażliwych i zaangażowanych ludzi, którzy chcą realnie wpływać na świat. Realizujemy projekty społeczne na poziomie lokalnym i ogólnopolskim. Jesteśmy otwarci na współprace z organizacjami pozarządowymi, placówkami medycznymi, firmami, fundacjami oraz każdym z osobna.

Raz się żyje, więc zostańmy tu jak najdłużej

Jedno z naszych najważniejszych wyzwań i celów to promocja zdrowego stylu życia i odpowiedzialnych zachowań, takich jak profilaktyka. W swoich działaniach w obszarze zdrowia, kierujemy się informacjami i zaleceniami, których dostarcza nam nauka.

Raz się żyje, więc dajemy wam piękno

Jeszcze zanim narodził się pomysł, aby sformalizować naszą działalność jako fundacja, każdy z nas tworzył. Zaangażowanie w sztukę dla sztuki i w sztukę dla pomocy jest nieodłącznym elementem pracy naszego zespołu.

Raz się żyje, więc nie zapominamy o zwierzętach

Wiemy, że miłość do naszych braci mniejszych może w wyjątkowy sposób łączyć ludzi i zmieniać ich dusze. Współpraca ze schroniskami i organizacjami na rzecz praw zwierząt pozwala nam na szerzenie idei bezwarunkowej i przemyślanej pomocy.

Raz się żyje, więc zdobywaj wiedzę

Edukacja jest gwarancją świadomych i przemyślanych wyborów, które w dalszej perspektywie mogą zapewnić nam i naszym dzieciom lepszą przyszłość. Stawiamy na innowacje i oryginalność w przekazywaniu treści.

00

Współpracowników

00

Projektów

0

Kampanie

0

Winning Design Awards

about
team

Nasze projekty

Liga psich marzeń
Liga psich marzeń

Liga psich marzeń

Kampania na rzecz zwierząt

Projekt promujący adopcję podopiecznych schroniska we współpracy z Krakowskim Towarzystwem Opieki nad Zwierzętami. Poprzez wyjątkowe sesje zdjęciowe bezdomnych psów z topowymi polskimi influencerami dotarliśmy do milionów odbiorców w całej Polsce i zmieniliśmy życie dziesiątków czworonogów. Nasze rekordowe posty zbierały ponad dwieście tysięcy polubień na Instagramie.

Szczepimysie
Szczepimysie

Szczepimy się

Kampania edukacyjna

Ogólnopolska kampania prowakcynacyjna szczepimysie.pl, w trakcie której na dedykowanej platformie zajmowaliśmy się faktami i mitami dotyczącymi szczepień i wraz z ekspertami i autorytetami medycznymi promowaliśmy sprawdzone i rzetelne informacje dotyczące szczepień przeciwko koronawirusowi.

Uwaga smartfon
Uwaga smartfon

Uwaga! Smartfon

Międzynarodowa konferencja

Współorganizacja dwóch edycji konferencji poświęconej zagadnieniom cyfryzacji i nadmiernemu korzystaniu z urządzeń ekranowych przez dzieci i młodzież. W gronie specjalistów z wielu dziedzin oraz ekspertów i popularyzatorów wiedzy o cyfrowych zagrożeniach i cyfrowej higienie, dyskutowaliśmy m.in. o uzależnieniu od ekranów, cyfryzacji edukacji, kwestii smartfonów w szkołach i roli nowoczesnych technologii w życiu społecznym.

team
workwork
services

Raz się żyje

Nie trać czasu, dołącz do nas, realizuj swoje projekty i spełniaj marzenia!

services
testimonialstestimonials